Abrahadabra.pl

Marzec 2021 astrologicznie

Autor: Monika Zjawińska

Marzec będzie dość łagodnym miesiącem, jeśli mówimy o aurze i panujących na niebie tranzytach. Dużo będzie się działo w sprawach emocjonalnych i mistycznych.

monika zjawinska, marzec 2021, wiadomości astrologiczne, horoskop miesięczny astrologiczny
Foto: NASA

Już 3 marca Wenus utworzy sekstyl z Uranem – chętnie poddamy się impulsowi wewnętrznemu i będziemy podatni na spontaniczne porywy serca. Nie będziemy czekać długo, jeśli ktoś nam się naprawdę spodoba. Również tego Mars tranzytuje w znak Bliźniąt, co spowoduje, że wielogodzinnym rozmowom może nie być końca.

4 marca Merkury znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem w znaku Wodnika i będzie to szansa na ciekawe przemyślenia i korzystanie z dobrodziejstw nowych technologii. Wielu z nas zwróci uwagę na nowinki technologiczne i będzie rozważać zakup sprzętu elektronicznego.

10 marca Słońce, przebywając w znaku Ryb, utworzy koniunkcję z Neptunem. Może być to korzystny moment na medytację i duchowy wzrost, natomiast w życiu materialnym może przynieść trudne momenty, rozczarowania. W sferze ducha możemy czuć się połączeni z Bogiem.

13 marca na niebie zagości nów w znaku Ryb. Będzie to tym bardziej znaczący moment, że dokładnie tego dnia również Wenus wejdzie w koniunkcję z Neptunem, zwiastując czas miłości, pojednania, wysokich wibracji duchowych. Nów zawsze symbolizuje duchowe odrodzenie, a w tym miesiącu będziemy mieli właśnie okazję szczególnie go doświadczać dzięki bliskiej koniunkcji Wenus z władcą Ryb – Neptunem. To będzie bardzo romantyczny nów.

15 marca Merkury tranzytuje w znak Ryb, co na kilka tygodni sprawi, że staniemy się bardziej wrażliwi i łatwiej będziemy się dostrajać do wibracji innych.

Słońce utworzy sekstyl z Plutonem 16 marca i to będzie czas na wzmocnienie swojej motywacji i atrakcyjności. Będziemy mieli dość silnej woli, by realizować swoją misję. Tego dnia również Wenus utworzy sekstyl z Plutonem i będzie to dobry układ na wszelkie miłosne spotkania, ponieważ tranzyt wzmacnia w nas iskrę pożądania. To również doskonały moment na wszelkie badania i zdobywanie wielu nowych, ciekawych doświadczeń.

Przesilenie wiosenne, czyli początek wiosny, rozpoczniemy 20 marca wraz ze Słońcem i jego tranzytem w znak Barana. Dzień później Merkury utworzy sekstyl z Uranem, dzięki czemu pojawią się nowe możliwości kontaktów, wymiany informacji, a Mars utworzy trygon z Saturnem, zwiastując lepsze czasy na porozumienie społeczne.

Niekorzystnym dniem może okazać się 23 marca, kiedy to Merkury utworzy kwadraturę z Marsem, tworząc okazję do niepotrzebnych sporów i kłótni.

Najlepszym dniem miesiąca będzie 26 marca, gdy Słońce utworzy koniunkcję z Wenus. To piękna energia na uczuciowy start. Tego dnia łatwo się zakochać – można poznać kogoś, kto stanie się bliski naszemu sercu.

28 marca przywitamy pełnię w znaku Wagi, a więc znów będziemy mogli wejść o stopień wyżej w rozumieniu u naszych relacji osobistych.

29 marca Merkury utworzy koniunkcję z Neptunem i będzie to wspaniały czas na wszelkie działania związane z rozwojem duchowym – medytacją, czytaniem snów, czy też po prostu ezoteryką. Tego dnia będziemy chcieli stać się empatyczni i wrażliwi.

30 marca, wraz z sekstylem Wenus i Saturna, będziemy potrzebować zaufanych osób wokół siebie. Przedłożymy stałość nad przelotny flirt.

31 marca to Słońce utworzy sekstyl z Saturnem, dając nam tym samym fantastyczną okazję do wzięcia za kogoś odpowiedzialności lub szansę na rozpoczęcie większego biznesowego przedsięwzięcia.