Abrahadabra.pl

Decyzja

Ten rozkład jest idealny, jeśli stoisz przed wyborem jeden z dwóch opcji. Tarot podpowiada, która z dróg jest dla Ciebie korzystniejsza.

Kliknij w wybraną kartę w rozkładzie, by szybko odczytać interpretację.

Przykładowe pytania:

 Czy lepiej pożyczyć pieniądze z banku, czy od znajomych?
 Z którą osobą stworzę satysfakcjonującą mnie relację – X czy Y?
 Czy pracy powinienem/powinnam szukać w miejscu mojego zamieszkania, czy poza nim?
 Czy lepiej będzie dla mnie zakończyć moją relację z X, czy nie?

Zadaj pytanie, które zawiera dwie możliwości wyboru.
Trafnych decyzji !!

Wybierz talię Tarota:

 Sadalsuud (Init.)
 Uniwersalna
 Złotego Brzasku (Init.)
 Liber T


© 2014 Abrahadabra.pl, Lena Tall. Reproduced under authorization by Lo Scarabeo srl. Wizerunki kart Sadalsuud Initial Tarot za zgodą Karoli Ostrowskiej.

Podoba Ci się Tarot Online?

Ze względów technicznych i wydajnościowych przenieśliśmy cały projekt na odrębny serwer, gdzie dostępny jest przez www oraz aplikację – konkretnie tutaj. Jednocześnie zakończyliśmy rozwijanie Tarota Online na stronie AbrahadabraPL.

Pełna wersja nowego Tarota Online kosztuje w jednej z opcji tylko ok. 6,30zł miesięcznie… Pomóż nam rozwijać i udoskonalać go, wykupując subskrypcję. Nieustannie dopracowujemy opisy, wprowadzimy nowe rozkłady, dodatkowe interpretacje na podstawie kart leżących obok danej karty w rozkładzie (!!!), czy rozkłady z kartami w pozycji prostej i odwróconej, dzięki czemu przekaz będzie bardzo dokładny. To prawdopodobnie pierwszy tak obszerny projekt interpretacji rozkładów Tarota online na świecie, przez 7 lat stworzyliśmy dziesiątki tysięcy opisów! I na tym nie koniec!

Dziękujemy za uwagę i życzymy, jak zawsze, dobrych kart 🙂