Abrahadabra.pl

Co zrobić, żeby…

Ten rozkład przeznaczony jest dla osób, które chcą dogłębnie przeanalizować dany problem i zastanowić się nad swoimi reakcjami. Na wszystko reagujemy zgodnie z naszą osobowością, wychowaniem, doświadczeniem życiowym. Czasami warto spróbować przyjąć zupełnie inną postawę niż ta naturalna, zrobić coś zupełnie odmiennie, niezgodnie ze sobą. Wtedy wynik danej sprawy może być inny od przewidywanego.

Rozkład odpowiada na pytanie, co można zrobić, jak zadziałać “magicznie” (mamy przecież wolną wolę), żeby zmienić naturalny bieg wydarzeń. Można pytać o każdą sferę życia.

Kliknij w wybraną kartę w rozkładzie, by szybko odczytać interpretację.

Przykładowe pytania:

 Co możemy zrobić, by nasz związek przetrwał kryzys?
 Co mogę zrobić, by otrzymać pracę w firmie X?
 Co może zrobić X, by mieć pieniądze na podróż dookoła świata?

Zadaj pytanie według przykładów podanych powyżej.
Dobrych kart!!

Wybierz talię Tarota:

 Sadalsuud (Init.)
 Uniwersalna
 Złotego Brzasku (Init.)
 Liber T


© 2017 Abrahadabra.pl, Lena Tall. Reproduced under authorization by Lo Scarabeo srl. Wizerunki kart Sadalsuud Initial Tarot za zgodą Karoli Ostrowskiej.

Podoba Ci się Tarot Online?

Ze względów technicznych i wydajnościowych przenieśliśmy cały projekt na odrębny serwer, gdzie dostępny jest przez www oraz aplikację – konkretnie tutaj. Jednocześnie zakończyliśmy rozwijanie Tarota Online na stronie AbrahadabraPL.

Pełna wersja nowego Tarota Online kosztuje w jednej z opcji tylko ok. 6,30zł miesięcznie… Pomóż nam rozwijać i udoskonalać go, wykupując subskrypcję. Nieustannie dopracowujemy opisy, wprowadzimy nowe rozkłady, dodatkowe interpretacje na podstawie kart leżących obok danej karty w rozkładzie (!!!), czy rozkłady z kartami w pozycji prostej i odwróconej, dzięki czemu przekaz będzie bardzo dokładny. To prawdopodobnie pierwszy tak obszerny projekt interpretacji rozkładów Tarota online na świecie, przez 7 lat stworzyliśmy dziesiątki tysięcy opisów! I na tym nie koniec!

Dziękujemy za uwagę i życzymy, jak zawsze, dobrych kart 🙂