Abrahadabra.pl

Metody kontaktu z wróżkami/wróżbitami

Z wróżkami i wróżbitami portalu AbrahadabraPL można kontaktować się na kilka różnych sposobów:


Usługi PREMIUM

12 grudnia 2018 r. weszły w życie zmiany w prawie telekomunikacyjnym, zgodnie z którymi każdy abonent ma odgórnie narzucony limit na wykonywanie połączeń PREMIUM i wysyłanie SMSów PREMIUM do wysokości 35zł miesięcznie. Żeby bez przeszkód korzystać z usług PREMIUM oferowanych przez nasz portal i nie doświadczać nagle przerwanych połączeń, warto podnieść jednorazowo miesięczny limit na usługi PREMIUM.

Podnieś limity na połączenia PREMIUM u swojego operatora, by bez przeszkód korzystać z naszych usług! Kliknij, by poznać więcej szczegółów.

Linie osobiste PREMIUM (708) – wróżka na telefon

Linie osobiste to wygodny sposób kontaktu, jeśli potrzebujemy otrzymać odpowiedzi na nasze pytania natychmiast. Wybierz numer wróżki/wróżbity przy profilu. Zwróć uwagę na status doradcy – może być chwilowo niedostępny, bądź linia może być zajęta.

Czas oczekiwania na połączenie z doradcą na AbrahadabraPL, kiedy wykręcasz numer PREMIUM, jest bezpłatny.

SMSy PREMIUM

Z niektórymi z wróżek i wróżbitów możesz kontaktować się za pomocą SMSów PREMIUM. Jeśli doradca odpowiada na wiadomości SMS, numer oraz treść wiadomości znajdziesz przy profilu wróżki/wróżbity. SMS kierowany jest do konkretnej osoby, nie do zewnętrznego call center, dlatego należy liczyć się z pewnym oczekiwaniem na odpowiedź – w zależności od systemu pracy danego doradcy.

Zobacz kompletne profile wszystkich wróżek i wróżbitów


Usługi przedpłacone (prepaid)

Usługa PreCall – wróżka na telefon

Wybierz kwotę, którą chcesz doładować swoje konto, dokonaj przedpłaty i dzwoń na numery dedykowane PreCall wróżek i wróżbitów, wpisując ośmiocyfrowy unikalny PIN. Co ważne, wykupioną kwotę usługi możesz przeznaczyć na rozmowy z dowolną ilością doradców, np. przedpłacając 60 minut, możesz zadzwonić do jednego doradcy i wykorzystać cały ten czas, a możesz zadzwonić do 6 różnych doradców i z każdym rozmawiać 10 minut. Wykupione doładowanie nie przeterminowuje się, możesz wykorzystać je w późniejszym, dogodnym dla Ciebie, terminie.

Usługa PreCall jest także idealną metodą kontaktu z naszymi wróżkami i wróżbitami, jeśli przebywasz poza Polską. To po prostu numery stacjonarne, na które można wykonać połączenia z każdego miejsca na świecie.

Doładuj swoje konto i wykonuj natychmiast połączenia do wróżek i wróżbitów online – nic prostszego. Tym bardziej, że zapłacić możesz na wiele sposobów – poprzez PayPal, błyskawiczny przelew internetowy, kartą kredytową i debetową, kodem BLIK, przelewem SEPA (przelew zagraniczny w walucie EUR). Możesz również wydrukować polecenie przelewu i zapłacić na poczcie lub w banku.

Twój koszt połączenia ze stacjonarnymi numerami PreCall naszych doradców powiększony jest ewentualnie dokładnie o tyle, ile płacisz za minutę połączenia z polskim numerem stacjonarnym u swojego operatora, a więc najczęściej nie ma żadnych opłat. Mamy trzy stawki za minutę w usłudze PreCall, dopasowane do poszczególnych taryf numerów PREMIUM doradców. Opłata naliczana jest za każdą rozpoczętą sekundę połączenia. Rozwiązanie banalnie proste i dzięki temu… wygodne! Nie ponosisz żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów. Kalkulacja jest jasna i czytelna. To dlatego, że dokładamy wszelkich starań, by dostarczać rozwiązania najwyższej jakości w jak najatrakcyjniejszych cenach, współpracując z najlepszymi doradcami w Polsce.

Doładuj swoje konto i wykup usługę PreCall teraz

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com


Wróżba w trakcie programu na Facebooku i YouTube’ie

Możesz wysłać SMSa z pytaniem w trakcie programu pod numer:

  • 7336 o treści: TV.Twoje pytanie
    (koszt SMSa: 3,69zł z VAT)

Jeśli wróżba ma być anonimowa, prosimy zaznaczyć ten fakt na samym początku SMSa.

Ewentualnie możesz napisać do nas w trakcie trwania programu na Fb:

  • prywatna wiadomość na naszym fanpage’u na Facebooku
    W zamian poprosimy o udostępnienie posta z naszą transmisją na Facebooku lub o subskrypcję naszego kanału i lajka na YouTube’ie 🙂

Jeśli wróżba ma być anonimowa, prosimy zaznaczyć ten fakt na samym początku wiadomości.

Program radiowy i telewizyjny można znaleźć tutaj.

Oglądaj na YouTube’ie
Oglądaj na Facebooku