Abrahadabra.pl

Tarot online – praca / kariera / finanse

By otrzymać odpowiedź na pytanie dotyczące sytuacji materialnej bądź zawodowej, użyj krzyża celtyckiego. Rozkład ten składa się z dziesięciu kart, przy czym każda pozycja jest ściśle określona i każda opisuje inny “wycinek” całej odpowiedzi. Opisy kolejnych pozycji wraz z interpretacją kart otrzymasz po rozłożeniu rozkładu.

Kliknij w wybraną kartę w rozkładzie, by szybko odczytać interpretację.

Karty przedstawiają prognozę na mniej więcej pół roku. Jeśli interesuje Cię inny przedział czasowy, koniecznie uwzględnij go w pytaniu.

Przykładowe pytania:

 Jak dalej potoczy się moja kariera zawodowa?
 Jak rozwinie się moja kariera w firmie X?
 Jak będzie przedstawiała się moja sytuacja finansowa do końca tego roku?

Zadaj pytanie dotyczące tematu pracy lub finansów.
Dobrych kart !!

Wybierz talię Tarota:

 Sadalsuud (Init.)
 Uniwersalna
 Złotego Brzasku (Init.)
 Liber T


© 2014 Abrahadabra.pl, Lena Tall. Reproduced under authorization by Lo Scarabeo srl. Wizerunki kart Sadalsuud Initial Tarot za zgodą Karoli Ostrowskiej.

Podoba Ci się Tarot Online?

Ze względów technicznych i wydajnościowych przenieśliśmy cały projekt na odrębny serwer, gdzie dostępny jest przez www oraz aplikację – konkretnie tutaj. Jednocześnie zakończyliśmy rozwijanie Tarota Online na stronie AbrahadabraPL.

Pełna wersja nowego Tarota Online kosztuje w jednej z opcji tylko ok. 6,30zł miesięcznie… Pomóż nam rozwijać i udoskonalać go, wykupując subskrypcję. Nieustannie dopracowujemy opisy, wprowadzimy nowe rozkłady, dodatkowe interpretacje na podstawie kart leżących obok danej karty w rozkładzie (!!!), czy rozkłady z kartami w pozycji prostej i odwróconej, dzięki czemu przekaz będzie bardzo dokładny. To prawdopodobnie pierwszy tak obszerny projekt interpretacji rozkładów Tarota online na świecie, przez 7 lat stworzyliśmy dziesiątki tysięcy opisów! I na tym nie koniec!

Dziękujemy za uwagę i życzymy, jak zawsze, dobrych kart 🙂