Abrahadabra.pl

Horoskop – wrzesień 2023

Autor: Wróżbita Mateusz Algiz

Przeczytaj, jak powstaje portalowy horoskop miesięczny

 
 
baran, horoskop miesięczny, wrzesień 2023

Baran

(21.03 – 19.04)

 
 
 
 
 
 
 
karta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznego
Siódemka Buław, Cesarzowa, Umiarkowanie

Osoby urodzone pod znakiem Barana staną w tym miesiącu przed wyzwaniem radzenia sobie z krytyką. Niektóre z Twoich współpracowników oraz przełożeni mogą wydawać krytyczne osądy na temat Twoich pomysłów i działań. Jednak nie zrażaj się, gdyż niezgodność z ich aprobatą nie oznacza, że powinieneś rezygnować z realizacji swoich pomysłów. Pamiętaj, że w kreatywnym procesie nieuniknione jest spotkanie z różnymi punktami widzenia.

Pozytywne perspektywy na poznanie osoby, z którą połączysz się głęboko uczuciowo, otwierają się przed osobami urodzonymi pod znakiem Barana. W nadchodzącym miesiącu możesz natrafić na kogoś, z kim będziesz pragnął zbudować bliższą relację. W relacjach partnerskich Baranów może pojawić się także radosna wieść o ciąży.

W nadchodzącym miesiącu Barany cieszyć się będą dobrym zdrowiem. Karty wskazują na ustabilizowanie Twojego stanu zdrowia i dojście do równowagi. Nie ma powodów do obaw, gdyż Twoje samopoczucie będzie korzystne i pełne energii.

 
 
byk, horoskop miesięczny, wrzesień 2023

Byk

(20.04 – 22.05)

 
 
 
 
 
 
 
karta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznego
Trójka Kielichów, Siódemka Kielichów, Paź Kielichów

Zbliża się moment, w którym z powodzeniem ukończysz ważny projekt. To wyjątkowy sukces, który przyniesie radość nie tylko Tobie, ale także całej ekipie, z którą współpracowałeś. Zakończenie tego zadania będzie powodem do ogromnej satysfakcji i dumy z osiągniętego rezultatu. Aby uczcić ten wyjątkowy moment, zaplanowana została większa impreza, która będzie doskonałą okazją do świętowania. Wszyscy współpracownicy, którzy włożyli serce w realizację tego projektu, będą obecni, aby podzielić się z Tobą radością z sukcesu.

W sferze uczuciowej osoby urodzone pod znakiem Byka mogą napotkać wyzwanie związane ze zbyt wysokimi oczekiwaniami i nierealnymi wizjami. Istnieje ryzyko, że możesz dać się wciągnąć w pułapkę niewłaściwych nadziei i wyobrażeń o potencjalnych partnerach. W tym okresie będziesz miał okazję nawiązywać wiele nowych znajomości, ale może być trudno zdecydować, z kim naprawdę chcesz rozwijać głębszą relację. Możesz być uwodzony przez pozornie idealne cechy u innych osób, ale warto zachować zdrowy rozsądek i realistyczne podejście do związków.

W sferze zdrowia osoby urodzone pod znakiem Byka mogą napotkać na możliwe przeziębienia oraz dolegliwości związane z alergiami. W tym okresie ważne jest, aby zadbać o wzmocnienie swojego układu odpornościowego.

 
 
bliznieta, horoskop miesięczny, wrzesień 2023

Bliźnięta

(23.05 – 21.06)

 
 
 
 
 
 
 
karta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznego
Dwójka Monet, Czwórka Buław, Szóstka Kielichów

W sferze finansów osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt będą miały w tym miesiącu tendencję do wydawania pieniędzy bez dokładniejszego przemyślenia. Może się zdarzyć, że po pewnym czasie będziesz żałować niektórych zakupów i inwestycji. Jednak nie wszystko jest stracone, ponieważ obecne wydatki mogą wrócić do Ciebie w postaci przypływów finansowych z innych źródeł.

W sferze relacji partnerskich osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt będą mogły cieszyć się bardzo pomyślnym okresem. Przepowiadają to karty, które zapowiadają wiele szczęśliwych wydarzeń i pozytywnych zmian. To czas, który przyniesie wiele radości i wzmacnia więź między partnerami. Jeśli jesteś w związku, możesz spodziewać się legalizacji waszego związku. Karty sugerują, że wspólne plany i cele będą się spełniać, a wasza relacja będzie się rozwijać na lepsze. Istnieje możliwość wspólnego zamieszkania, co pomoże zbliżyć Was jeszcze bardziej.

W sferze zdrowia osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt mogą napotkać pewne wyzwania, które wskazują na możliwość dziedziczenia pewnych schorzeń. Zaleca się również, aby zwrócić uwagę na badania hormonalne.

 
 
rak, horoskop miesięczny, wrzesień 2023

Rak

(22.06 – 22.07)

 
 
 
 
 
 
 
karta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznego
Księżyc, Czwórka Mieczy, Głupiec

Osoby urodzone pod znakiem Raka powinny zachować większą czujność i ostrożność w sferze zawodowej i finansowej. Warto zwrócić uwagę na nowe osoby, które pojawiają się w Twoim otoczeniu, zwłaszcza w kontekście Twojej kariery zawodowej. W tym czasie istnieje ryzyko, że możesz natknąć się na osobę, która może próbować namieszać w Twojej karierze, a to może skutkować stratami finansowymi. Być może będą to konkurenci lub osoby, które nie mają najlepszych intencji wobec Ciebie.

W nadchodzącym miesiącu osoby urodzone pod znakiem Raka będą potrzebować sporo czasu dla siebie samych. To czas na odosobnienie, wyciszenie i relaks. Może zdarzyć się, że nie będziesz w nastroju na spotkania towarzyskie czy nawiązywanie nowych znajomości. Chętniej będziesz przebywać w samotności, pochłonięty swoimi myślami, regenerując swój umysł i ciało.

Pod względem zdrowotnym osoby urodzone pod znakiem Raka powinny być bardziej uważne i zwracać uwagę na swoje nogi. Karty wskazują na możliwość wystąpienia kontuzji w obrębie kończyn dolnych.

 
 
lew, horoskop miesięczny, wrzesień 2023

Lew

(23.07 – 23.08)

 
 
 
 
 
 
 
karta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznego
Rycerz Monet, Paź Monet, As Kielichów

We wrześniu osoby urodzone pod znakiem Lwa będą miały korzystne okoliczności zarówno w kwestiach zawodowych, jak i finansowych. Możesz spodziewać się pomyślnego rozwoju swojej kariery oraz wzrostu stanu konta bankowego. Przepływające do Ciebie środki finansowe będą dobrym punktem wyjścia do dalszych inwestycji, które przyniosą Ci kolejne zyski.

W tym miesiącu osoby urodzone pod znakiem Lwa mogą spotkać nową miłość. W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która wywoła w Tobie silne zainteresowanie i pobudzi Twoją ciekawość. Ta nowa przygoda może okazać się niezwykle istotna dla Twojej dalszej przyszłości. Ta osoba, która pojawi się w Twoim życiu, może być dla Ciebie szczególnie ważna i wprowadzić pozytywne zmiany w Twoim życiu.

W tym okresie osoby urodzone pod znakiem Lwa mogą odczuć wyraźną poprawę zdrowia. Poczujesz przypływ sił witalnych i pozytywnej energii, co wpłynie korzystnie na Twoje samopoczucie. Zdrowie będzie teraz Twoim sprzymierzeńcem, pozwalając Ci cieszyć się życiem pełną parą.

 
 
panna, horoskop miesięczny, wrzesień 2023

Panna

(24.08 – 22.09)

 
 
 
 
 
 
 
karta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznego
As Monet, Wisielec, Ósemka Monet

W tym okresie osoby urodzone pod znakiem Panny będą miały możliwość rozwoju w sferze zawodowej. Pojawi się przed Tobą nowa i intratna szansa na pracę na wyższym stanowisku, przynosząc Ci nie tylko satysfakcję z osiągnięć zawodowych, ale także znacznie większe przypływy finansowe. To wyjątkowa okazja do dalszego rozwoju kariery i spełnienia zawodowych ambicji. Twoje zaangażowanie w pracę i ciężka praca zostaną docenione, dając Ci możliwość awansu na stanowisko z większymi odpowiedzialnościami i możliwościami doświadczenia.

W relacjach uczuciowych zodiakalne Panny znajdą się obecnie w okresie refleksji, gdzie myśli będą przeważać nad działaniem. Może to spowodować zawieszenie Waszej relacji, co oznacza czas separacji, aby oboje mieli możliwość przemyślenia, czy nadal chcecie rozwijać Wasz związek.

Zdrowie osób spod znaku Panny wydaje się być względnie stabilne w tym czasie, choć mogą pojawić się drobne dolegliwości, takie jak nerwobóle lub chwilowe dolegliwości, które szybko pojawiają się i znikają.

 
 
waga, horoskop miesięczny, wrzesień 2023

Waga

(23.09 – 22.10)

 
 
 
 
 
 
 
karta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznego
Diabeł, Dwójka Buław, Trójka Buław

We wrześniu zodiakalne Wagi skupią się na zyskach finansowych. Przed Tobą pojawią się różne możliwości, które mogą przynieść większe zarobki, jednak musisz być czujna. Nie wszystkie propozycje będą w pełni uczciwe i legalne. Ważne jest, abyś zachowała ostrożność i nie dała się uwieść chęci zysku, aby nie wpakować się w kłopoty z prawem.

W sferze partnerstwa Wagi mogą teraz cieszyć się stabilnością. Twoja druga połowa będzie Cię wspierać, co umocni więź między Wami. To doskonały czas na budowanie zaufania i intymności w związku. Będziesz mogła liczyć na wsparcie emocjonalne i pomoc w trudnych chwilach. Dla singli spod znaku Wagi, ten okres będzie sprzyjał zarówno rozwojowi osobistemu, jak i nawiązywaniu nowych znajomości.

Zodiakalne Wagi będą miały teraz szansę na eksperymentowanie z dziedziną medycyny. To dobry moment, by skonsultować swoje dolegliwości z nowym specjalistą lub rozważyć wypróbowanie alternatywnych metod leczenia.

 
 
skorpion, horoskop miesięczny, wrzesień 2023

Skorpion

(23.10 – 21.11)

 
 
 
 
 
 
 
karta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznego
Gwiazda, Diabeł, Szóstka Mieczy

Zodiakalne Skorpiony będą teraz pełne determinacji i nastawione na osiągnięcie spektakularnego sukcesu. Twoje wysiłki i wytrwałość przynoszą efekty, które prowadzą do zdobycia zaszczytów i rozgłosu. Twoja wcześniej obrana ścieżka jest już praktycznie u progu osiągnięcia celu, więc nie musisz niczego zmieniać w swoich obecnych działaniach.

Zodiakalne Skorpiony powinny być ostrożne w sferze uczuciowej, gdyż mogą się uwikłać w trudną do przecięcia, toksyczną relację. Chociaż nie otrzymasz z tego związku prawdziwego uczucia, a jedynie doznasz bólu i rozczarowania, możesz nadal wracać do tej sytuacji. Ta sytuacja może być niebezpieczna dla Twojego dobrostanu emocjonalnego. Uwikłanie się w toksyczną relację może powodować wiele cierpienia i negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie psychiczne

W sferze zdrowia karty wskazują na konieczność zwrócenia uwagi na głowę i jej obręb, zwłaszcza na zatoki. W tym miesiącu możesz doświadczać problemów ze swobodnym oddychaniem i innymi dolegliwościami związanymi z tym obszarem.

 
 
strzelec, horoskop miesięczny, wrzesień 2023

Strzelec

(22.11 – 21.12)

 
 
 
 
 
 
 
karta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznego
Świat, Królowa Mieczy, Dziewiątka Monet

W sferze zawodowej zodiakalne Strzelce będą doświadczać sporych sukcesów. Wrzesień otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości i perspektywy. Zakończenie pewnego przedsięwzięcia lub współpracy przyniesie Ci korzyści, ponieważ uda Ci się otrzymać propozycję lepszej pracy w innej firmie lub też awans w obecnej miejscu zatrudnienia.

W sferze uczuciowej z kolei będzie dość chłodno. To okres, w którym zdecydujesz się na zamknięcie się na nowe znajomości. Twoje skupienie skierujesz głównie na rozwijanie swojej kariery zawodowej. Poczujesz silną potrzebę rozwoju i osiągania sukcesów w życiu zawodowym, dlatego sfera osobista zostanie w tym miesiącu nieco wygaszona.

Pod kątem zdrowia nie czekają Cię w tym czasie żadne trudniejsze problemy. To okres, w którym masz możliwość bardziej zadbać o swoją urodę i kondycję fizyczną.

 
 
koziorozec, horoskop miesięczny, wrzesień 2023

Koziorożec

(22.12 – 19.01)

 
 
 
 
 
 
 
karta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznego
Rydwan, Szóstka Kielichów, Czwórka Monet

W sferze zawodowej zodiakalne Koziorożce będą radziły sobie wyśmienicie. Wrzesień przyniesie wzrost Twojej motywacji, co pozwoli Ci z zapałem podejmować się wielu nowych inicjatyw. Twoje działania w tym miesiącu przyniosą zadowalające owoce, co może wiązać się z większymi przypływami finansowymi oraz możliwościami awansu.

Pod kątem uczuciowym karty wskazują na tęsknotę u Koziorożców. Będziesz odczuwał nostalgię za osobą, z którą miałeś bliskie relacje, ale Wasz kontakt został przecięty z różnych powodów. Możesz być mile zaskoczony, ponieważ osoba z Twojej przeszłości może nawiązać z Tobą kontakt.

W tym miesiącu zodiakalne Koziorożce muszą zwrócić uwagę na swoje zdrowie, zwłaszcza na układ kostny. Karty wskazują na możliwość odczuwania bólu w kościach i stawach, dlatego ważne jest, abyś odpowiednio o siebie zadbał.

 
 
wodnik, horoskop miesięczny, wrzesień 2023

Wodnik

(20.01 – 18.02)

 
 
 
 
 
 
 
karta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznego
Dziesiątka Monet, Rycerz Mieczy, Dwójka Buław

W sferze zawodowej zodiakalne Wodniki będą cieszyły się dużymi sukcesami. To czas, w którym możesz spodziewać się atrakcyjnych ofert pracy, zwłaszcza od firm o ugruntowanej pozycji na rynku. Twoje umiejętności i zaangażowanie będą doceniane, co otworzy przed Tobą nowe możliwości kariery. Jeśli prowadzisz biznes rodziny, to również możesz oczekiwać pomyślnych zmian. Twoje wysiłki w rozwijaniu działalności rodzinnego przedsiębiorstwa przyniosą pozytywne rezultaty, a firma będzie odnosić coraz większe sukcesy.

W sferze uczuciowej u zodiakalnych Wodników we wrześniu można spodziewać się burzliwego czasu. Karty wróżą wiele kłótni i nieporozumień, które mogą prowadzić do wzrostu napięć i agresywnych zachowań zarówno z Twojej strony, jak i ze strony Twojej drugiej połowy. Warto w tym okresie zachować czujność i zapanować nad emocjami, aby uniknąć raniących deklaracji, które mogą wyrządzić krzywdę w waszej relacji.

W sferze zdrowia zodiakalne Wodniki powinny zwracać szczególną uwagę na stan swojego serca. To ważne, aby dbać o swoje serce i regularnie monitorować jego kondycję. Warto skonsultować się z lekarzem w razie pojawienia się jakichkolwiek niepokojących objawów.

 
 
ryby, horoskop miesięczny, wrzesień 2023

Ryby

(19.02 – 20.03)

 
 
 
 
 
 
 
karta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznegokarta Tarota do horoskopu miesięcznego
Paź Monet,Ósemka Mieczy, Dziesiątka Monet

We wrześniu zodiakalne Ryby będą rozpoczynały pracę nad nowym i ekscytującym przedsięwzięciem. To dla Ciebie doskonała okazja do nauki nowych rzeczy i rozwoju. Twoja ciekawość świata i otwarty umysł sprawią, że podejmiesz te nowe wyzwania z entuzjazmem i optymizmem.

Ryby mogą odczuwać pewien stopień zamknięcia i niepewności siebie w sferze uczuciowej. Możesz czuć lęk przed wyrażeniem swoich uczuć i otwarciem się na drugą osobę. Ta niepewność i brak działania ze Twojej strony mogą sprawić, że trudno będzie Ci nawiązać głębsze więzi z innymi ludźmi.

We wrześniu zodiakalne Ryby mogą być bardziej podatne na schorzenia lub dolegliwości związane z dziedzicznym obciążeniem zdrowotnym. Karty wskazują, że teraz jest czas, abyś bardziej zadbała o swoje zdrowie i nie oszczędzała na tym polu.