Abrahadabra.pl

Luty 2023 astrologicznie

Autor: Monika Zjawińska

Miesiąc przyniesie dość spokojną aurę. Wszystkie planety będą przemieszczać się ruchem prostym. Słońce i Saturn, przebywając w znaku Wodnika, zwracać będą uwagę na sprawy związane z naszą wolnością osobistą i respektowaniem jej przez innych.

monika zjawinska, luty 2023, wiadomości astrologiczne, horoskop miesięczny astrologiczny
Autor: TeoMax

Już 4 lutego Słońce zderzy się w kwadraturze z Uranem. Może to być czas, kiedy doznamy jakichś szczególnych dla nas odczuć. Być może uwolnimy się od spraw i ludzi, których nie chcemy mieć już w swoim otoczeniu. Nasze problemy mogą stać się dla nas najważniejsze. Będziemy reagować niemiło, gdy ktoś wejdzie w naszą przestrzeń nieproszony.

5 lutego na niebie zaobserwujemy pełnię w znaku Lwa. Księżyc i Słońce ustawią się w kwadraturze do Urana, co sprawi, że nie będziemy mieć zbytnio kontroli nad tym, jak zakończą się wszelkie trudne sprawy, z którymi się zmagamy. Dodatkowo energia Marsa w kwadraturze do Wenus sprawiać będzie, że temperatura wydarzeń będzie dość wysoka – nie oprzemy się namiętności, która nagle nas dopadnie.

6 lutego Merkury utworzy sekstyl z Neptunem sprawiając, że intuicyjnie odgadniemy potrzeby innych, nawet te niewypowiedziane. Zwiększy się nasza wrażliwość na wszelkie bodźce. Odsuńmy od siebie ludzi, którzy działają na nas destrukcyjnie, wprowadzając niskie wibracje.

8 lutego Wenus utworzy sekstyl z Uranem. Możemy dziś rozbudzić w sobie potrzebę bycia blisko drugiej osoby – nawet jeśli byłaby to bliskość intelektualna, warto ją rozwijać. To, co pozwoli poczuć więź, to również wspólna ścieżka rozwoju, zainteresowania.

10 lutego Merkury zetknie się z Plutonem. Energia dnia obudzi w nas moc badawczą i wzmocni głęboką ciekawość świata. Bez problemu zagłębimy się we wszelkie zagadki życia doczesnego. Jeżeli będziemy tylko chcieli, przekonamy innych do swoich racji silną perswazją, a nawet manipulacją.

11 lutego Merkury tranzytuje w znak Wodnika, co jeszcze bardziej wzmocni energię tego znaku. Ciekawym rozmowom nie będzie końca.

15 lutego Wenus ustawi się w koniunkcji z Neptunem. Zapragniemy, by świat stał się idealnym miejscem do życia. Dobrze jest w takim momencie celebrować miłość, ale też mieć świadomość, że nie każdy musi myśleć, czuć jak my i też nie każde uczucie bywa odwzajemnione.

16 lutego Słońce utworzy koniunkcję z Saturnem. To dzień, w którym wszystkie nasze działania zostaną w pewien sposób ocenione, rozliczone. Możemy czuć się zmęczeni, ale ciężka praca przyniesie duże rezultaty. Warto wyznaczyć sobie nowe, ambitne kierunki działania.

18 lutego Merkury utworzy sekstyl z Jowiszem. To czas otwartości umysłu, wykazania się dyplomacją i zyskania uznania. Warto spotykać się z innymi i cieszyć wymianą myśli.

19 lutego Wenus utworzy sekstyl Plutonem. Nagle zapragniemy miłości kogoś szczególnego, konkretnego. Wszelkie znajomości w tym dniu mogą odmienić nasze życie. To również czas eksperymentów z obszarami tabu.

20 lutego Wenus tranzytuje do znaku Barana, mocno zwiększając nasze możliwości nawiązywania nowych romansów i przygód erotycznych. Tego samego dnia na niebie przywitamy nów w znaku Ryb.

21 lutego Merkury utworzy kwadraturę z Uranem
. Uważajmy, by nikogo nie obrazić naszą formą komunikowania się. Łatwo będzie można powiedzieć coś, co sprawi komuś przykrość.

22 lutego Merkury utworzy trygon z Marsem. Skoncentrujemy się na wypełnianiu swoich zadań i osiąganiu celów.