Abrahadabra.pl

Luty 2022 astrologicznie

Autor: Monika Zjawińska

Luty będzie należał do dość spokojnych miesięcy. Mało będzie napięciowych układów planet na niebie.

monika zjawinska, luty 2022, wiadomości astrologiczne, horoskop miesięczny astrologiczny
Foto: h photostudio

Miesiąc zaczniemy nowiem księżyca w znaku Wodnika 1 lutego. Ten nów bardzo dokładnie pokaże nam, w co inwestować swój czas, jak określić nowe priorytety. Znak Wodnika zawsze wskazuje na osobisty obszar wolności, więc po niedawnym wyjściu Urana z ruchu wstecznego poczujemy się znów wolni.

3 lutego Merkury zakończy swój ruch wsteczny i będzie to miało wpływ na lepsze rozumienie siebie i zjawisk wokół nas.

4 lutego Mars utworzy sekstyl z Jowiszem. Poczujemy się odważni i pewni siebie. Jest to doskonały czas na wszelkiego rodzaje aktywności, również sport.

Tego samego dnia Słońce utworzy koniunkcję z Saturnem, więc dobry nastrój może być lekko wystudzony przez pewne obowiązki, które przyjdzie nam wykonywać. Pozytywne jest to, że w naszych wysiłkach towarzyszyć nam będzie dyscyplina i każde działanie może przynieść wymierne rezultaty.

8 lutego Mars utworzy trygon z Uranem. W tym okresie możemy poczuć silną potrzebę uwolnienia się od poprzednich ograniczeń i codziennej rutyny. Nasz instynkt będzie nad wyraz wzmocniony, przez co opłacalne dla nas będzie podjęcie w tym czasie nowych wyzwań, o których myślimy od dawna.

11 lutego Merkury utworzy koniunkcję z Plutonem. To moment, w którym będziemy bardzo przekonujący i możemy mieć duży wpływ na otaczających nas ludzi. Rozwikłamy życiowe zagadki, pewne sprawy staną się dla nas jasne.

16 lutego Wenus utworzy koniunkcję z Marsem. Będzie to połączenie planet, które ma głęboki wpływ na nasze relacje z innymi. Istotne staną się związki, pojawi się potrzeba miłości i uczucia. Poziom intensywności tych uczuć może być ciężki do zniesienia dla naszego partnera.

Tego dnia zmierzymy się również z pełnią Księżyca w znaku Lwa. To idealny czas na przemyślenia i odszukanie swojej ścieżki życia, a także na skupienie się na wewnętrznej integracji. Jesteśmy w stanie przezwyciężyć cierpienie, uświadomić sobie wiele aspektów dotyczących nas samych. Zaakceptujemy siebie, wprowadzimy stosowne zmiany.

17 lutego Jowisz utworzy sekstyl z Uranem. Spotkanie dwóch planet daje nam możliwość rozwijania aspektu naszej własnej wolności, wprowadza w nasze życie element powodzenia i kreatywności. Nasza pozytywna postawa może przyciągać wiele niespodziewanych możliwości i szans. Możemy wręcz czuć się zmęczeni nadmiarem wrażeń i możliwości rozwoju.

23 lutego Mars utworzy sekstyl z Neptunem, co rozbudzi naszą zmysłowość i pasje, staniemy się bardzo intuicyjni. To dobry moment na medytację.

24 lutego Wenus utworzy sekstyl z Neptunem, co sprawi, że możemy być bardziej zmysłowi, romantyczni, czarujący i towarzyscy. W tym czasie rozwijamy się społecznie, czerpiemy radość z przebywania wśród innych.

Tego samego dnia Merkury utworzy też kwadraturę z Uranem. Aspekt należy do trudnych, więc pomimo pozytywnych wibracji, musimy uważać, byśmy nie zostali źle zrozumiani i nie zamienili miłej aury w napiętą atmosferę.