Abrahadabra.pl

Ansuz

Autor: Wróżka Oliwia

runa ansuz, tarot online, horoskop, tygodniowy tarot, wrozby tarota, wrozki warszawa, prawdziwa wróżka, runy online, najlepsza wróżka w warszawieZnaczenie ogólne: mądrość, inspiracja, prawda, zdolność do przemówień, intelekt, poezja
Astrologia: Bliźnięta
Żywioł: powietrze
Kolor: niebieski, żółty

Odnosi się do mentalnie inspirującej siły, którą otrzymujemy od Bogów, aby zrealizować ją na naszym poziomie. Jest magiczną siłą mądrości. To Ansuz jest inspiracją dla Odyna poety boskiej wiedzy, którą odtwarza w formie wierszy, rymów czy pieśni.

Ansuz to przede wszystkim szybka zdolność pojmowania, mądre decyzje, szczerość, inspiracja i zdolność łatwego wypowiadania się. Wypowiadane słowa, rozmowy są przekonujące i przynoszą zrozumienie. Jeżeli działamy lojalnie nasza decyzja będzie tą właściwą. Rozsądne postępowanie, czar słowa, celność myśli  to podstawowe energie Ansuz. Runa ta stawiając na mądrość i wyważenie słów powoduje że każdy konflikt zostanie zaniechany, że każde negocjacje zostaną przeprowadzone w sposób mądry i uczciwy, a także na ważnych rozmowach czy egzaminach pomoże skupić się na tym co najważniejsze nie dopuszczając lęków i obaw.

Ansuz to siła słowa, prawego i uczciwego słowa, często płynącego z naszego wnętrza. To runa natchnienia dla pisarzy, tekściarzy.