Abrahadabra.pl

Uruz

Autor: Wróżka Oliwia

runa uruz, tarot online, horoskop, tygodniowy tarot, wrozby tarota, wrozki warszawa, prawdziwa wróżka, runy online, najlepsza wróżka w warszawieZnaczenie ogólne: witalność, zdrowie, moc, szczęście, wewnętrzny spokój, bezpieczny stabilny byt, wzrost energii
Astrologia: Byk, Panna
Żywioł: ziemia
Kolor: ciemnozielony, pomarańczowy, brązowy

Uruz informuje o tym, że energia jest niezniszczalna, działa w człowieku i zwierzęciu jako zdolność przystosowania się do środowiska by w nim przeżyć i spłodzić potomstwo.
Cierpliwość i wytrwałość względem siebie i innych, odwaga i konsekwencja, jak również zdrowy tryb życia pomogą nam w uwolnieniu się energii Uruz.

Uruz jest symbolem siły i witalności. Odnosi się do zdrowia oraz trwałych i stałych wartości, które są istotne w naszym życiu. Nasze plany, które testują siłę i wytrwałość zrealizują się jeżeli tylko w nich wytrwamy. W tej energetyce cieszymy się dużą witalnością. Jeżeli fizycznie nie czujemy się najlepiej możemy liczyć na rychły przypływ sił. W tej energii budujemy stabilne fundamenty naszego życia.  Uruz pomaga pozbyć się ograniczeń a nakłania do rozpychania się łokciami (w sposób nie raniący innych) dla osiągnięcia wyznaczonego celu.