Abrahadabra.pl

Sierpień 2019 astrologicznie

Autor: Monika Zjawińska

W tym miesiącu będziemy pod silnym działaniem znaku Lwa. Słońce przebywać będzie w tym obszarze, ale również Mars i Wenus. Nie będzie czasu na nudę, a energia planet dostarczy nam wielkiej motywacji do samorealizacji, jak również do szukania własnych ścieżek spełnienia.

monika zjawinska, astrologia, sierpień 2019, wiadomości astrologiczne

Łatwo nawiązywać będziemy wszelakie znajomości, które nie będą mieć trwałego charakteru, ale sprawią nam wiele przyjemności. Będziemy również rozpoczynać nowe aktywności, widząc tylko jasną przyszłość. Ponieważ znak Lwa jest związany z obszarem serca, chętnie wsłuchamy się w jego rytm, ale również staniemy się podatni na pewne dolegliwości psychosomatyczne.

2 sierpnia, po sierpniowym nowiu, Wenus utworzy kwadraturę z Uranem. Nie sposób będzie się oprzeć osobom, które pojawią się na naszej drodze. Możemy cenić odmienność, która wcześniej nie była akceptowana.

7 sierpnia Słońce utworzy trygon z Jowiszem. W powietrzu wyczuwalna będzie ognista energia, więc jeśli chcemy działać, to tylko w tego dnia. Poczujemy się naprawdę dobrze, pełni entuzjazmu. Nasze dolegliwości zdrowotne mogą zniknąć. Chętnie podejmować będziemy wyzwania.

8 sierpnia Wenus utworzy trygon z Jowiszem. Jest to idealny czas na wszelkie spotkania towarzyskich. Warto próbować sił w grach losowych!

11 sierpnia planeta Jowisz wyjdzie z ruchu wstecznego. Czas retrogradacji to czas pełen refleksji i wewnętrznego wglądu. Na nowo przyglądaliśmy się temu, co uczyć powinno pokory. Część zachowań musi zostać przeorganizowana. Ponieważ Jowisz wchodzi w ruch prosty, na nowo będziemy mogli czuć się w pełni usatysfakcjonowani i otwarci na to, co dobre.

Tego samego dnia Uran wejdzie w ruchu wsteczny. Jeśli do tej pory zmiany, których oczekiwaliśmy, nie nadeszły, musimy w tym okresie zrobić krok do tyłu, by zobaczyć, jakie działania przyniosą nam korzystne rezultaty.

Najpiękniejszym dniem miesiąca będzie 14 sierpnia, kiedy to Słońce we Lwie utworzy koniunkcję z Wenus. Nie może być piękniejszego momentu na spotkanie drugiej połówki, zakochanie się, czy po prostu dobrą zabawę. Niejedna osoba może znaleźć szczęście w grach liczbowych. W tym czasie możemy całkowicie spełnić się w relacjach uczuciowych.


15 sierpnia zawita pełnia Księżyca w znaku Wodnika, którą wzmocni Wenus. W powietrzu poczujemy pewną aurę romantyzmu i zaskoczenia, a aspekty od Marsa dodadzą namiętności i energii.

16 sierpnia będziemy podatni na pewne niespodzianki, które mogą zakłócić nasz spokój. Merkury ustawi się w kwadraturze do Urana, powodując nerwową atmosferę.

Czas na wyrównanie szkód w relacjach będziemy mogli naprawić 21 sierpnia, kiedy Merkury utworzy trygon z Jowiszem.


Jeśli czekamy na dobry czas na miłosne uniesienia, przygotujmy się na nie 24 sierpnia, kiedy to Wenus utworzy koniunkcję z Marsem oraz 26 sierpnia wraz z trygonem Wenus do Urana.

28 sierpnia planeta Mars utworzy trygon z Uranem, przyspieszając nam bicie serca i wzmacniając potrzebę erotycznych doznań.

Dzień później, 29 sierpnia, Słońce utworzy trygon z Uranem, nie odmawiając nikomu lekkości i pewnej ekscytacji.

30 sierpnia nastąpi nów w znaku Panny. Zjawisko wzmocnione będzie działaniem planety Mars i harmonijnym Uranem, co wprowadzić może radość ze zmian i ekscytację. Nie będziemy żałować podjętych decyzji.