Abrahadabra.pl

Wrzesień 2022 astrologicznie

Autor: Monika Zjawińska

Miesiąc rozpoczniemy w energii sekstylu Marsa i Jowisza. Jest to układ, który może przynieść nam poczucie zadowolenia i szczęścia we wszelkich działaniach.

monika zjawinska, wrzesień 2022, wiadomości astrologiczne, horoskop miesięczny astrologiczny
Autor: Shuutoka Azoi

2 września Merkury utworzy opozycję z Jowiszem. Aspekt otworzy możliwości zetknięcia się z wieloma fascynującymi pomysłami, wypróbowania ich w realnym życiu. Warto wykazać się ciekawością i entuzjazmem. Czas najlepiej wykorzystać na rozmowy, naukę, szukanie lepszych perspektyw życiowych.

9 września Merkury zaczyna regradację, trwająca kilka tygodni – aż do 2 października. W tym czasie będziemy mieli okazję asymilować wiedzę nabytą przez ostatnie tygodnie.

10 września przywitamy pełnię Księżyca w znaku Ryb. To idealny czas na zakończenie wielu przepracowanych procesów. Pełnia pomoże nam, dzięki towarzystwu Neptuna, rozpuścić z łatwością stare schematy. Dzięki wspierającej energii Urana bez trudu wkroczymy w nowe, bardziej potrzebne nam do rozwoju rewiry.

11 września Słońce, utrzymując trygon z Uranem, pozwoli pochwalić się czymś ważnym dla nas, zabłysnąć w towarzystwie swoim intelektem.

16 września Wenus utworzy kwadraturę z Marsem. Tego dnia wytworzy się energia pełna napięć. W relacjach osobistych możemy spodziewać się skrajnych emocji – od wybuchów namiętności po złość i ogromną irytację.

Również 16 września Słońce utworzy opozycję z Neptunem. To dobry okres na wewnętrzne porządki, medytacje, pozbywanie się niepotrzebnych nawyków. Z drugiej strony możemy robić nieświadomie różnego rodzaju uniki, czując się niepewnie.

18 września Słońce utworzy trygon z Plutonem. To idealny czas, by wywrzeć silne wrażenie na innych ludziach. Możemy wykorzystać swoją siłę i moc, by przyciągnąć do siebie wymarzone sytuacje.

20 września Wenus utworzy trygon z Uranem. Poczujemy dreszczyk emocji, możemy szybko się zauroczyć. W relacjach z drugim człowiekiem potrzebować będziemy poczucia swobody. Możliwe, że znudzeni, zwrócimy uwagę na kogoś nowego.

23 września Słońce tranzytuje w znak Wagi, rozpoczynając kalendarzową jesień. Według wielu tradycji czas przesilenia jesiennego to okres wykonywania rytuałów, które mają za zadanie podziękować za plony lata w intencji pomyślności, przetrwania do wiosny.

24 sierpnia Wenus ustawi się w opozycji do Neptuna. To czas konfrontacji z naszymi wyobrażeniami. Możemy zastanawiać się, czy nasza relacja jest idealna, czy świat, w którym żyjemy sprzyja naszemu rozwojowi. Możemy czuć albo osobisty zawód, albo wdzięczność.

25 września to czas nowiu w znaku Wagi, czyli szukania harmonii, balansu, spokoju. Warto przyjrzeć się, w jaki sposób możemy go sobie zapewnić.

26 września Wenus utworzy trygon z Plutonem. Nadejdzie okazja do przeżywania głębokich uczuć. Połączenie dwóch planet przynieść może powodzenie w sprawach relacji i finansów, jeśli wykorzystamy tę chwilę w odpowiedni sposób.

Tego samego dnia Merkury utworzy koniunkcję z Wenus. Ważna będzie komunikacja i zdolność porozumiewania się z innymi ludźmi. Jeśli zarabiasz na umiejętnościach posługiwania się słowem, dziś może być Twój dzień. Utworzy się przestrzeń, by zaczarować kogoś swoim przekazem.

Również tego dnia Słońce utworzy opozycję do Jowisza, co przyniesie spełnienie w wielu dziedzinach życia. Możemy czuć się szczęśliwi, beztroscy. To również czas na spotkanie osoby, która obdarzy nas pewną wiedzą.

Pod koniec miesiąca zaobserwujemy dwa ważne aspekty planet do Saturna. 27 września Merkury, a 28 września Mars utworzą trygon do wspomnianej planety. Będziemy mieli najpierw możliwość pochwalić się głębokim wglądem w nasz umysł, by następnie zdobyć się na odwagę do realizacji celów.