Abrahadabra.pl

Thurisaz

Autor: Wróżka Oliwia

runa thurisaz, ezoteryka, wróżki online, wróżka na telefon, tarot online, horoskop, tygodniowy tarot, wrozby tarota, wrozki warszawa, prawdziwa wróżka, runy online, najlepsza wróżka w warszawieZnaczenie ogólne: olbrzym, siła, złość, nagłe działania, siła erotyki, seksualność, pożądanie
Astrologia: Baran, Lew
Żywioł: powietrze
Kolor: brąz, czerwień

Jest to jedna z najpotężniejszych run. Jest w niej siła, która bezlitośnie zniszczy wszystko co stoi naprzeciw kosmicznemu porządkowi. Runa naprowadza na drzemiący w nas potencjał do zmierzania się z przeciwnościami. Wymaga od nas abyśmy nie czekali biernie na rozwój wydarzeń, ale złapali przysłowiowego „byka za rogi” i aktywnie podeszli do spraw wymagających załatwienia.

Wnosi zmiany w pozytywnym kierunku, które objawiają się często w postaci dobrej wiadomości bądź jako podjęcie ważnej, dobrej decyzji. Negatywne siły będą trzymane od nas z daleka. Przypomina aby nie odwlekać podjęcia decyzji tylko działać tu i teraz. Przyszedł czas na „walnięcie pięścią w stół” czy to w kwestii wyjaśnienia spraw czy też wewnętrznego doprowadzenia się do „pionu”.

Runa informuje o tym, że możemy wziąć w swoje ręce sprawy do których dotychczas podchodziliśmy z respektem i ogromem wątpliwości. Może uwolnić się zdrowa dawka agresji w odpowiednim czasie. Ale uwaga, aby twórcza moc jaką niesie Thurisaz nie przerodziła się w negatywne działania.