Abrahadabra.pl

Fehu

Autor: Wróżka Oliwia

runa fehu, tarot online, horoskop, tygodniowy tarot, wrozby tarota, wrozki warszawa, prawdziwa wróżka, runy online, najlepsza wróżka w warszawieZnaczenie ogólne: pieniądze, majątek, bydło, władza, płodność, tworzenie ale i niszczenie, sukces. Inny nowy początek, nowe życie, odnowa, satysfakcja, wzbogacenie się.
Astrologia: Byk, Panna, Koziorożec
Żywioł: ogień
Kolor: czerwony, złoty

Fehu odnosi się do siły ognia buchającego. Bydło oznaczało wielką wartość, świadczyło o bogactwie.

Fehu stoi w bezpośrednim związku z pieniędzmi. Kto starannie obchodzi się z pieniędzmi, zważa na nie, pozwala im płynąć i nie robi z nich treści swojego życia, nie czci jako osobistych bożków będzie zbierał żniwa. Należy przekazywać bogactwo dalej i być odpowiedzialnym. Na płaszczyźnie duchowej Fehu wskazuje wewnętrzny ogień naszego Ja. Ognisty smok jest schowany głęboko w nas i czeka na swoje przebudzenie. Fehu go wybudza.

Runa Fehu umacnia nas w naszych dążeniach, utwierdza w tym aby nie rezygnować z walki. Jeżeli cierpliwie i wytrwale będziemy obstawać przy swoim pokonamy wszystkie przeszkody, nawet te które są przyczyną wątpliwości. A nasze wysiłki zostaną wynagrodzone. Nasze laury osiągamy dzięki uczciwej pracy i przemyślanemu planowi.

To samo dotyczny naszych osobistych związków i duchowych ścieżek. Fehu odnosi się do zdrowego zakorzenienia w materii i obiecuje zwycięstwo dzięki wspaniałomyślności i uwolnieniu strumienia żywej energii.