Abrahadabra.pl

Atis

Atis, tarot, wróżby, wróżki, wróżby online, wróżka na telefon, wróżenie, wróżka online,

708 708 369

4,92zł z VAT/min.

+48 22 417 50 62

4,25zł z VAT/min. | Połączenia przedpłacone z całego świata | Doładuj konto

, , , , ,

Kontakt w sprawie ustalenia terminów realizacji usług/terminu rozmowy: sklep@abrahadabra.pl

Orientacyjne godziny dyżurów
Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob. Nd.
15 – 01
15 – 01
15 – 01
15 – 01
15 – 01
15 – 01
15 – 01

Witajcie,

Tych, którzy mnie znają serdecznie pozdrawiam, a tym, którzy mnie nie znają… opowiem o sobie. Na początek… chcę byście wiedzieli, że jestem tutaj po to, by każdemu z was pomóc. Moje karty zawsze stoją po TWOJEJ stronie i szukają najlepszych dla CIEBIE wyjść.

Zajmuję się również: regressingiem hipnotycznym, numerologią, okultyzmem, spirytyzmem, tłumaczeniem snów, kursami wizualizacji oraz SPRAWAMI WSTYDLIWYMI I NIETYPOWYMI. Korzystam z rozmaitych kart, które niejednokrotnie się uzupełniają – KART KLASYCZNYCH, KART MARZEŃ I SNÓW, TAROTA, MAGICZNYCH KART ELFÓW, WIKTORIAŃSKICH KART KWIATOWYCH i moich własnych kart AFRATÓW.

A teraz obiecane informacje: 50 lat temu przyjaciółka mojej babci zaczęła mnie uczyć wróżenia, bo uznała, że powinnam to robić. Potwierdził to w 3 lata później wielki jasnowidz Akara Jusuf Mustafa, który przyjął polskie nazwisko Józef Marcinkowski. Powiedział, że będę miała w życiu wiele zawodów, ale wróżką muszę być całe życie. Prawda – jestem tancerką klasyczną, lektorem radia, aktorką, jubilerem, autorką piosenek, pisarką i co dość istotne terapeutą…

Szczegóły? Wróżeniem zawodowo zajmuję się od 30 lat. Na początku lat 90 napisałam pierwszy w Europie Sennik dla Graczy, który został później wydany w USA i cieszył się dużą popularnością. Moim autorskim projektem były karty z aforyzmami do samodzielnego wróżenia, które nazwałam Afraty. W 1994 został wydany mój podręcznik Tarota wraz z kartami specjalnie dla mnie projektowanymi. Od 1996 roku występowałam wielokrotnie jako ekspert zarówno w Warszawskim Ośrodku Telewizyjnym, jak i w TVN np: u p. Ewy Drzyzgi. Długi czas pracowałam w różnych telewizjach ezoterycznych.

Moje karty, z którymi jestem tak długo związana i którym ufam bez zastrzeżeń, czekają na każdego z Was. Wiele lat temu w bardzo odległym i tajemniczym kraju, poza innymi niesłychanie istotnymi prawdami, nauczono mnie, że kiedy ma się problemy, to wtedy nocą znieść je jest najtrudniej. Zapraszam więc na “Nocne Polaków rozmowy”. Nauczono mnie również, żeby “po pierwsze nie szkodzić”. Dzwoniąc do mnie masz komfort psychiczny, że powiem Ci prawdę, doradzę, co z nią zrobić, ale wciąż pozostanę tylko głosem w słuchawce, anonimową “znajomą z pociągu”, która nigdy nikomu nie zdradzi Twoich sekretów. ZAPRASZAM SZCZEGÓLNIE SERDECZNIE W OWYCH SPRAWACH WSTYDLIWYCH I NIETYPOWYCH, O KTÓRYCH NIE DA SIĘ ROZMAWIAĆ Z BLISKIMI.

Już teraz dużo o mnie wiesz, jeśli Ci to odpowiada….to zadzwoń do mnie, a zrobię wszystko, żebyśmy wspólnie rozwiązali twoje problemy.

Do usłyszenia zatem.


Atis – Usługa telefoniczna PreCall

Wykup usługę i skontaktuj się z Atis. Określ wartość doładowania, którą preferujesz. Po transakcji otrzymasz PIN – należy wpisać go na klawiaturze telefonu po odpowiednim komunikacie, kiedy zadzwonisz na stacjonarny numer doradcy przy jego profilu. Ty decydujesz o czasie rozmowy. Możesz wykonać jedno dłuższe połączenie albo kilka krótszych. Możesz także w ramach doładowanej kwoty dzwonić do wszystkich doradców Abrahadabra.pl. Stawki za minutę połączenia różnią się w zależności od wybranego doradcy – stawka za minutę połączenia z Atis wynosi 4,25zł.

Usługa dostępna na całym świecie – wystarczy wybrać numer stacjonarny podany przy profilu wybranego doradcy.

Doładowanie nie ulega przeterminowaniu, nie musisz rejestrować u nas konta, by wykupić usługę! Jeśli wyczerpiesz środki, możesz szybko je doładować i dalej rozmawiać.

Możesz skorzystać z bardzo różnych wygodnych form płatności: błyskawiczny przelew internetowy, PayPal, BLIK, karta kredytowa/debetowa, przelew SEPA (przelew zagraniczny w walucie EUR).

Przed połączeniem prosimy o sprawdzenie, czy wybrany przez Państwa doradca posiada status Teraz wolny.

Usługa telefoniczna PreCall – 20,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 5 min. rozmowy z Atis (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
20,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 40,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
9,5 min. rozmowy z Atis (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
40,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 60,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 14 min. rozmowy z Atis (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
60,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 80,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 19 min. rozmowy z Atis (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
80,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 100,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 23,5 min. rozmowy z Atis (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
100,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 150,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 35 min. rozmowy z Atis (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
150,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 200,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 47 min. rozmowy z Atis (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
200,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 250,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 59 min. rozmowy z Atis (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
250,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 300,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 70,5 min. rozmowy z Atis (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
300,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall Inna kwota Zamów