Abrahadabra.pl

Wróżbita Maksymilian

Wróżbita Maksymilian, tarot, wróżby, wróżki, wróżby online, wróżka na telefon, wróżenie, wróżka online,

708 708 365

4,92zł z VAT/min.

+48 22 417 50 58

4,25zł z VAT/min. | Połączenia przedpłacone z całego świata | Doładuj konto

SMS: AHA14.Twoje pytanie pod nr 7336

3,69zł z VAT/sms

, , , , , , , , , ,

Kontakt w sprawie ustalenia terminów realizacji usług/terminu rozmowy: sklep@abrahadabra.pl

Orientacyjne godziny dyżurów
Pon. Wt. Śr. Czw. Pt. Sob. Nd.
8-24
8-24
8-24
8-24
8-24
8-24
8-24

Korelacja tradycji rodzinnych z osobistą pasją oraz chęcią rozwoju osobistego to idealne połączenie ścieżki zawodowej. Połączenie to możliwe jest też w nieoczywistej profesji, do której należy wróżbiarstwo. Jestem tego doskonałym przykładem.

O moich początkach

Wróżbiarstwo było obecne w moim życiu od najmłodszych lat. Najważniejsze kobiety mojego życia – babcia i mama – specjalizowały się wróżeniem z kart. Pierwsza wiedzę dotyczącą przyszłości i teraźniejszości czerpała z kart klasycznych. Mama zaś poszła jakby krok dalej, czyli zajęła się tarotem. Wydaje się, że dla babci wróżbiarstwo było dopełnieniem ziołolecznictwa – znajomość świata roślin była dla niej równie istotna jak ludzkich myśli, marzeń, pragnień i obaw. Babcia pomagała, nie tylko najbliższym, w dwójnasób.

Wychowywany przez mamę i babcię, fascynowałem się ich życiem. Na pozór zwyczajnym, ale pełnym tajemnic i chęci pomocy innym. Obserwacja była początkiem mojej drogi wróżbity i uzdrowiciela. Warto wspomnieć, że od dzieciństwa towarzyszyły mi sny prorocze. Do dziś jest to dla mnie swoistą zagadką, jak mogło spotkać to malca, potem nastoletniego chłopaka, wrażliwego na potrzeby rówieśników i innych spotykanych osób. Prorocze sny towarzyszą mi do dziś i nie są, na szczęście, aż tak enigmatyczne jak dawniej. Wciąż jednak zaskakują symboliką, treścią, kolorami…

Czym się zajmuję?

Pośród używanych w mojej pracy wróża narzędzi na szczególną uwagę zasługują karty. Czerpiąc z dorobku mamy i babci, wciąż pogłębiam znajomość kart tradycyjnych i tarota. Oczywiście karty stawiam intuicyjnie, znając i podstawową, i ukrytą symbolikę. Wiem, jak ważne dla przepowiedni jest bliższe i dalsze sąsiedztwo. Dogłębna znajomość każdej z kart to nie wszystko, by uzyskać odpowiedzi na pojawiające się pytania. Dlatego przy każdej wróżbie proszę o datę i miejsce urodzenia (i jeśli to możliwe także o godzinę). Jak najlepsze poznanie drugiego człowieka umożliwia mi wzmocnić przekaz energetyczny, tym samym zwiększając dokładność treści przekazywanych przez karty.

Korzystanie z szans i unikanie ewentualnych pułapek w przyszłości nie byłoby możliwe bez znajomości liczb. Na szczególną uwagę zasługuje więc numerologia, pozwalająca określić coś więcej niż charakter, talenty, predyspozycje. Znajomość numerologii pozwala też odpowiedzieć na codzienne pytania dotyczące ścieżki zawodowej, miłości czy kontaktów z innymi (także z cudzoziemcami o osobami z innych kultur, tak ważne przy wyjazdach zagranicznych).

Tajniki przeszłości

Przyszłość i teraźniejszość są odzwierciedleniem przeszłości. Na wiele rzeczy możemy mieć wpływ, chociażby poprzez samorozwój, inne zaś mogą blokować działania, unieszczęśliwiając. W takich sytuacjach pomocne są rytuały magiczne. W mojej pracy wróża przeprowadzam ceremoniały, dzięki którym zmieniam negatywne energie krążące wokół w nową jakość. W energię pozytywów. W energię nowych szans.

Jestem pełnym empatii i zrozumienia doradcą ezoterycznym, dla którego liczy się dobro drugiego człowieka. Dla mnie karty (także tarot), wahadełko, runy, numerologia, jasnowidzenie, znajomość symboli sennych czy rytuały magiczne są narzędziami. Korzystam z nich chętnie i skutecznie.


Wróżbita Maksymilian – Usługa telefoniczna PreCall

Wykup usługę i skontaktuj się z Wróżbitą Maksymilianem. Określ wartość doładowania, którą preferujesz. Po transakcji otrzymasz PIN – należy wpisać go na klawiaturze telefonu po odpowiednim komunikacie, kiedy zadzwonisz na stacjonarny numer doradcy przy jego profilu. Ty decydujesz o czasie rozmowy. Możesz wykonać jedno dłuższe połączenie albo kilka krótszych. Możesz także w ramach doładowanej kwoty dzwonić do wszystkich doradców Abrahadabra.pl. Stawki za minutę połączenia różnią się w zależności od wybranego doradcy – stawka za minutę połączenia z Wróżbitą Maksymilianem wynosi 4,25zł.

Usługa dostępna na całym świecie – wystarczy wybrać numer stacjonarny podany przy profilu wybranego doradcy.

Doładowanie nie ulega przeterminowaniu, nie musisz rejestrować u nas konta, by wykupić usługę! Jeśli wyczerpiesz środki, możesz szybko je doładować i dalej rozmawiać.

Możesz skorzystać z bardzo różnych wygodnych form płatności: błyskawiczny przelew internetowy, PayPal, BLIK, karta kredytowa/debetowa, przelew SEPA (przelew zagraniczny w walucie EUR).

Przed połączeniem prosimy o sprawdzenie, czy wybrany przez Państwa doradca posiada status Teraz wolny.

Usługa telefoniczna PreCall – 20,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 5 min. rozmowy z Wróżbitą Maksymilianem (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
20,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 40,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
9,5 min. rozmowy z Wróżbitą Maksymilianem (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
40,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 60,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 14 min. rozmowy z Wróżbitą Maksymilianem (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
60,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 80,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 19 min. rozmowy z Wróżbitą Maksymilianem (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
80,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 100,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 23,5 min. rozmowy z Wróżbitą Maksymilianem (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
100,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 150,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 35 min. rozmowy z Wróżbitą Maksymilianem (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
150,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 200,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 47 min. rozmowy z Wróżbitą Maksymilianem (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
200,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 250,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 59 min. rozmowy z Wróżbitą Maksymilianem (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
250,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall – 300,00zł do wykorzystania na Abrahadabra.pl
ok. 70,5 min. rozmowy z Wróżbitą Maksymilianem (4,25zł z VAT/minuta połączenia)
300,00zł z VAT Zamów
Usługa telefoniczna PreCall Inna kwota Zamów