Abrahadabra.pl

Metody kontaktu z doradcami

Z doradcami portalu AbrahadabraPL można kontaktować się na kilka różnych sposobów:


Usługi PREMIUM

12 grudnia 2018 r. weszły w życie zmiany w prawie telekomunikacyjnym, zgodnie z którymi każdy abonent ma odgórnie narzucony limit na wykonywanie połączeń PREMIUM i wysyłanie SMSów PREMIUM do wysokości 35zł miesięcznie. Żeby bez przeszkód korzystać z usług PREMIUM oferowanych przez nasz portal i nie doświadczać nagle przerwanych połączeń, warto podnieść jednorazowo miesięczny limit na usługi PREMIUM.

Podnieś limity na połączenia PREMIUM u swojego operatora, by bez przeszkód korzystać z naszych usług! Kliknij, by poznać więcej szczegółów.

Linie osobiste PREMIUM (708)

Linie osobiste to wygodny sposób kontaktu, jeśli potrzebujemy otrzymać odpowiedzi na nasze pytania natychmiast. Wybierz numer doradcy przy jego profilu. Zwróć uwagę na status doradcy – może być chwilowo niedostępny, bądź linia może być zajęta.

Czas oczekiwania na połączenie z doradcą na AbrahadabraPL, kiedy wykręcasz numer PREMIUM, jest bezpłatny.

SMSy PREMIUM

Z niektórymi z doradców możesz kontaktować się za pomocą SMSów PREMIUM. Jeśli doradca odpowiada na wiadomości SMS, numer oraz treść wiadomości znajdziesz przy profilu doradcy. SMS kierowany jest do konkretnej osoby, nie do zewnętrznego call center, dlatego należy liczyć się z pewnym oczekiwaniem na odpowiedź – w zależności od systemu pracy danego doradcy.

Zobacz kompletne profile wszystkich doradców


Usługi przedpłacone (prepaid)

Usługa PreCall – dedykowane linie stacjonarne

Wybierz kwotę, którą chcesz doładować swoje konto, dokonaj przedpłaty i dzwoń na numery dedykowane PreCall doradców, wpisując ośmiocyfrowy unikalny PIN. Co ważne, wykupioną kwotę usługi możesz przeznaczyć na rozmowy z dowolną ilością doradców, np. przedpłacając 60 minut, możesz zadzwonić do jednego doradcy i wykorzystać cały ten czas, a możesz zadzwonić do 6 różnych doradców i z każdym rozmawiać 10 minut. Wykupione doładowanie nie przeterminowuje się, możesz wykorzystać je w późniejszym, dogodnym dla Ciebie, terminie.

Usługa PreCall jest także idealną metodą kontaktu z doradcami, jeśli przebywasz poza Polską. To po prostu numery stacjonarne, na które można wykonać połączenia z każdego miejsca na świecie.

Doładuj swoje konto i wykonuj natychmiast połączenia do doradców online – nic prostszego. Tym bardziej, że zapłacić możesz na wiele sposobów – poprzez PayPal, błyskawiczny przelew internetowy, kartą kredytową i debetową, kodem BLIK, przelewem SEPA (przelew zagraniczny w walucie EUR). Możesz również wydrukować polecenie przelewu i zapłacić na poczcie lub w banku.

Twój koszt połączenia ze stacjonarnymi numerami PreCall naszych doradców powiększony jest ewentualnie dokładnie o tyle, ile płacisz za minutę połączenia z polskim numerem stacjonarnym u swojego operatora, a więc najczęściej nie ma żadnych opłat. Mamy trzy stawki za minutę w usłudze PreCall, dopasowane do poszczególnych taryf numerów PREMIUM doradców. Opłata naliczana jest za każdą rozpoczętą sekundę połączenia. Rozwiązanie banalnie proste i dzięki temu… wygodne! Nie ponosisz żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów. Kalkulacja jest jasna i czytelna. To dlatego, że dokładamy wszelkich starań, by dostarczać rozwiązania najwyższej jakości w jak najatrakcyjniejszych cenach, współpracując z najlepszymi doradcami w Polsce.

Doładuj swoje konto i wykup usługę PreCall teraz

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com


Wróżba w trakcie programu na Facebooku i YouTube’ie

W trakcie trwania programu na żywo, emitowanego jednocześnie na Facebooku i YouTube’ie, można połączyć się z nami, dzwoniąc na numer telefonu:

  • +48 22 416 52 41
    W zamian poprosimy o udostępnienie posta z naszą transmisją na Facebooku lub o subskrypcję naszego kanału i lajka na YouTube’ie 🙂 Zamiast tego można również wpłacić 7,00zł z VAT za ok. 7 minut rozmowy po wykupieniu usługi tutaj.

Numer stacjonarny na wizję dostępny jest także z zagranicy – zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby spoza Polski!

Możesz także wysłać SMSa z pytaniem w trakcie programu pod numer:

  • 7336 o treści: TV.Twoje pytanie
    (koszt SMSa: 3,69zł z VAT)

Jeśli wróżba ma być anonimowa, prosimy zaznaczyć ten fakt na samym początku SMSa.

Ewentualnie możesz napisać do nas w trakcie trwania programu na Fb:

  • prywatna wiadomość na naszym fanpage’u na Facebooku
    W zamian poprosimy o udostępnienie posta z naszą transmisją na Facebooku lub o subskrypcję naszego kanału i lajka na YouTube’ie 🙂

Jeśli wróżba ma być anonimowa, prosimy zaznaczyć ten fakt na samym początku wiadomości.

Program radiowy i telewizyjny można znaleźć tutaj.

Oglądaj na YouTube’ie
Oglądaj na Facebooku